fbpx
Skip links

Apie mus

Gaminame, montuojame ir prižiūrime nuotekų valymo įrenginius

Nuo 2008 m. gaminame, diegiame, montuojame ir prižiūrime pažangios patentuotos technologijos biologinius nuotekų valymo įrenginius. Naudojame efektyviausius nuotekų valymo sprendimus, kurie mažina aplinkos bei vandens taršą. Nuolatinis bendravimas su esamais klientais, atgalinis ryšis padeda tobulinti įrenginius, modernizuoti ir prisitaikyti prie sparčiai besivystančių technologijų bei klientų gyvenimo būdo.

Naudojame nuolatos tobulinamą nuotekų valymo įrenginių technologiją, kuri pagrįsta moksliniais tyrimais, plėtra ir gyvenimiška patirtimi. Gerai sumontuotais ir puikiai veikiančiais įrenginiais džiaugiasi tūkstančiai patenkintų klientų ne tik Lietuvoje, bet ir daugelyje šalių.

Mūsų tikslas yra kokybė, draugiškas aplinkai gyvenimas, todėl intensyviai stebime ekologines tendencijas, viso pasaulio vandenvalą, keliamus reikalavimus išvalytoms nuotekoms. Stengiamės aplenkti laiką ir savo naująjį BIOMAX įrenginį tobuliname atsižvelgdami į atsirandančias naujoves tiek buityje, tiek gamtoje. Nuosekliai stebime rinką. Didelį dėmesį skiriame kiekvienam klientui, gilinamės į kliento poreikius bei gyvenimo būdą. Konsultuojame ir patariame pasirenkant tinkamiausią įrangą, projektuojame, vykdome galutinio projekto įgyvendinimo darbus. Teikiame garantinį ir pogarantinį aptarnavimą.

Visa logistika patogi tiek mūsų partneriams, tiek klientams. Gamykla randasi Ukmergės mieste, santechnikų sostinėje! Puikioje strateginėje vietoje įsikūręs miestas randasi tik 76km nuo Vilniaus ir 71km nuo Kauno.  Visai šalia automagistralė A2 Vilnius – Panevėžys, sankirtos su keliais į Molėtus, Žemaitkiemį, Uteną.

Administracija įsikūrusi Avižienių k. Vilniaus r. Sav. Prie pat Vilniaus miesto pakraščio, 1km nuo automagistralės A2 Vilnius-Panevėžys.

Explore
Tempti