fbpx
Skip links
orapūtės

Orapūtės svarba nuotekų valymo sistemoje

Orapūtė yra svarbi nuotekų valymo sistemos dalis. Jos naudojimas prisideda prie efektyvesnio nuotekų valymo proceso, jį spartina.

Šiuolaikinės biologinių nuotekų valymo įrenginių orapūtės pasižymi mažomis energijos sąnaudomis, papildomai turi daugybę apsauginių funkcijų ir yra lengvai naudojamos. Novatoriška ir kartu ypač naudinga funkcija yra automatinis jungiklis, kuris sustabdo orapūtę, jei pasiekiama aukšta temperatūra. Dėl šios priežasties nuotekų valymo įrenginio orapūtė nėra jautri perkaitimui.

Koks nuotekų aeravimo vaidmuo?

Kaip minėta aukščiau, nuotekų aeravimas atlieka didžiulį vaidmenį nuotekų valymo procese. Tai apima nuotekų aprūpinimą reikiamu deguonies kiekiu, be kurio būtų neįmanomas nuotekų ir aktyviojo dumblo maišymas ir jo biologiškai aktyvios būklės palaikymas. Dėl to reikalinga sistema, kuri garantuotų atitinkamo lygio oro tiekimą. Kiekvienos tokios sistemos pagrindinė dalis yra orapūtė. Be orapūtės dar yra naudojami:

  • vamzdynai ir oro kolektoriai;
  • vamzdiniai membraniniai oro difuzoriai;
  • sklendės ir vožtuvų sistemos;
  • plataus masto automatizavimo sistemos.

Norime pabrėžti, kad perkant orapūtes taupyti visiškai neverta. Dėl tinkamo deguonies tiekimo sumažėja bendros nuotekų valymo išlaidos. Tačiau reikia tinkamai parinkti orapūtę ir kitus nuotekų valymo įrenginio bei visos sistemos komponentus.

Biomax produktai:
Orapūtei skirta dėžutė
Siurbinės
Konusinis uždėklas
Visi Biomax įrenginiai ir priedai

orapūtės

Kaip pasirinkti tinkamą orapūtės modelį

Jeigu ketinate įsigyti nuotekų valymo įrenginį, orapūtė jau bus parinkta ir sukomplektuota specialistų. Visgi, jei jums įdomu į ką verta atkreipti dėmesį renkantis orapūtę, pateiksime apie tai šiek tiek informacijos. Pasirinkdami orapūtės modelį, svarbu, kad atsižvelgtumėte į kelias svarbias jos savybes:

Talpa ir dydis: pasirinkite orapūtės modelį, kurio galia atitiks jūsų nuotekų valymo įrenginio poreikius.

Ilgalaikis patikimumas: pasirinkite patikimą gamintoją ir aukštos kokybės produkciją, kad orapūtė tarnautų ilgą laiką.

Teisingai parinkta orapūtė veiks optimaliai, minimaliomis elektros sąnaudomis. Rinkoje esančios orapūtės yra skirtingų galingumų ir turi daugybę papildomų funkcijų. Kad pasirinktumėte tinkamą modelį, pasikonsultuokite su specialistais.

„BIOMAX“ – patikimi nuotekų valymo įrenginiai

„BIOMAX“ yra gerai žinomas ir patikimas nuotekų valymo įrenginių (į kurių komplektaciją įeina orapūtės) vardas. Siūlome įvairių našumų nuotekų valymo įrenginius, kurie atitinka aukščiausius kokybės standartus. Sprendimas įsigyti nuotekų valymo įrenginį „BIOMAX“ turi daug privalumų:

Kokybė ir patikimumas: gaminame nuotekų valymo įrenginius iš aukštos kokybės, sertifikuotų medžiagų, todėl jie tarnaus ilgą laiką.

Garantija: įrenginiams suteikiama gamintojo garantija.

Techninis palaikymas: teikiame techninį palaikymą ir konsultacijas, jei kyla klausimų ar reikia pagalbos.

Platus pasirinkimas: mūsų asortimente rasite įvairiausių našumų nuotekų valymo įrenginių. Su mūsų specialistų pagalba galite pasirinkti jums tinkamiausią modelį.

Kaip jau minėjome, orapūtė yra svarbi nuotekų valymo įrenginio dalis, kuri padeda išlaikyti efektyvų nuotekų valymo procesą ir yra neatsiejama nuo kitų valymo įrenginio komponentų.

Mūsų įmonė, gaminanti „BIOMAX“ nuotekų valymo įrenginius, yra patikimas gamintojas ir tiekėjas, siūlantis aukštos kokybės produkciją su garantija. Jūsų nuotekos bus valomos efektyviai ir saugiai. Galite būti tikri, pasirinkdami nuotekų valymo įrenginį „BIOMAX“. Jūsų gyvenamosios ar verslo paskirties objekto nuotekų valymo sistema bus aprūpinta modernia įranga. Mūsų kontaktus galite rasti čia: https://biomax.lt/kontaktai/.

Explore
Tempti